Пегла Sencor SSI 9000BK - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Пегла Sencor SSI 9000BK

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,130ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ 2700 W
Лесен за полнење канистер (капацитет 300 ml)
Должина на кабел: 3 m
Димензии (Д × Ш × В): 310 × 120 × 120 mm
Тежина: 1,3 kg
Нормална пареа: 30 g/min
Засилена пареа: 120 g/min
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница