SENCOR Соковник SSJ 4041BK - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

SENCOR Соковник SSJ 4041BK

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Високо ефикасно цедење
Моќност на моторот (max): 400 W
2 брзини
inoks  куќиште
Мала брзина од 60 вртежи во мин за задржување на сите витамини
Прави сок од јаболка , моркови и др. овошја , зеленчуци
Тројна заштита
Лесно чистење
Должина на кабел 110 cm
Димензии (в x ш x д ): 445 x 210 x 230
Тежина : 4,15 кг
Ниво на бучава : <70 dB (A)
Напон и фрекфенција : 220-240 V, 50 / 60Hz
Автоматско исклучување ако капакот е одстранет
Автоматско исклучување ако моторот е прегреан
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница