ВГРАДНА ПЛОТНА BEKO HII 64400 MT - КУПИ НА РАТИ
-17%
, , , , , ,

ВГРАДНА ПЛОТНА BEKO HII 64400 MT

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,000ден 18,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Стаклокерамичка плотна
Моќност: 7200 W
Индукциски грејни зони: 4
Број на степени на готвење: 9
Вид на дисплеј: Контрола на допир
Tајмер
Индикатор за преостаната топлина
Заштита од прелевање
Заштита од деца
Автоматско исклучување
Димензии (ШxВxД): 58 x 5.2 x 51 cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница