Машина за сушење Beko DF 7439 SX - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење Beko DF 7439 SX

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A++
Капацитет: 7 kg
16 програми
Потрошувачка на енергија: 179 kWh
Ниво на бучава: 65 dB
Димензии: 84.6 x 59.7 x 52.9 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница