Сет маса и 6 столици MALENA - КУПИ НА РАТИ
-21%
, , ,

Сет маса и 6 столици MALENA


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,990ден 23,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии на столот:
Должина: 56cm
Ширина: 70cm
Висина: 89cm
Димензии на масата:
Висина: 72cm
Ширина: 150cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА