Соковник Black+Decker BXJE600E - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Соковник Black+Decker BXJE600E

Black&Decker

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 600 W

Брзини: 2

Брзина 13000 врт/мин

Капацитет: 1.2L и бокал 0.55 L

Филтер од нерѓосувачки челик

Бесплатна испорака