Соковник Gorenje JC 4800 VWY - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

Соковник Gorenje JC 4800 VWY

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,940ден 9,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:200W

Вртежи:80min.

Волумен на садот за сок:600ml

Волумен на садот за пулпа:600ml

Должина на приклучен кабел:1m

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks