СПАЛНА АЊА - КУПИ НА РАТИ
, , ,

СПАЛНА АЊА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 42,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лежај: 164,5 х 206 х 96 cm
Натказни: 45 х 35,5 х 40 cm
Ормар: 200 х 52,5 х 202,5 cm
Тоалетна: 85 х 40,5 х 67,5 cm
Комплетот вклучува лежај, ормар, наткасни, тоалетна
Боја: сонома арвен со бел сјај и бело мазно
Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм
ОПИС : Лежајот има механизам за кревање амортизери. Погоден е и за еднострани и за двострани душеци.
Ормар со четири крила со огледала на две од вратите и удобна внатрешност – две рачки за закачалки, полици и LED осветлување. Тоалетната има три фиоки.
ПРЕДНОСТИ: Меко затворање и ЛЕД осветлување
Вклучен е механизам за кревање
Подница не е вклучена во комплетот
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА