СПАЛНА АПИ СЈАЈ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

СПАЛНА АПИ СЈАЈ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лежај: 226 х 206 x 78 cm
Димензии за душек: 160 x 200 cm 2 х
Ормар: 80 х 52,5 x 191 cm
Тоалетна: 100 x 43,5 x 91 cm
Комплет вклучува лежај, 2 х ормара, две натказни и тоалетна
БОЈА
Бела сјај со сонома
МАТЕРИЈАЛ
Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм
ОПИС
Спална соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Вклучено меко затворање.
ПРЕДНОСТИ
Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето. Вклучено меко затворање
МЕХАНИЗАМ
Вклучен е механизам за кревање
ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Подница не е вклучена во комплетот
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА