Шпорет на дрва Alfa Plam 70 Favorit - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam 70 Favorit

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 37,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 700 x 600 x 850 mm

Димензии На Рерна: 330 x 440 x 260 mm

Тежина На Производот:  127 kg

Капацитет За Греење: 117 m3 / 45 m2

Капацитет: 7 kW

Енергетска Класа: A

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X