Таблет Apple iPad 9 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Таблет Apple iPad 9

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Apple iPadOS 15

Екран: 10.2″(2160-by-1620 pixels) Retina IPS

A13 Bionic chip 64-bit

Quad-Core:2×2.65 GHz + 4×1.8 GHz

Apple GPU (4-core graphics)

Интерна меморија: 64GB

Примарна камера: 12 MP, f/2.4, 122

Секондарна камера: 8 MP, f/2.4

Bluetooth, WLAN

1 x Lightning, 1 x 3.5 mm jack female

Батерија: Li-Poly 32 Wh –  10h

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks