Талго пилинг марин - КУПИ НА РАТИ
, ,

Талго пилинг марин

Козметички Услуги

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Беспрекорна убавина ја имаат препуштено на професионалниот тим на Боди М.

Зошто Талго Пилинг Најбараната пилинг иновација на Талго, сега достапна и за сите оние кои својата доверба за Марин е толку добар?За помалку од половина час добивате ефект на нова кожа

Долготрајна и длабинска хидратација

Неверојатен инстант лифтинг ефект

Стеснување на проширени бори

Редукција на прекумерно лачење себум

Елиминација на неправилности и лузни од акни

Осветлување и освежување на изморена и потемнета кожа од надворешни влијанија

Неинванзивен третман погоден да се прави во текот на сите сезони во годинатасе препорачува најмалку 3 третмани