TCL 32″ S5200 HD HDR TV with Android TV - КУПИ НА РАТИ
-50%
, , , ,

TCL 32″ S5200 HD HDR TV with Android TV

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден 15,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на екранот (инчи/см) 32 / 81,3
Видлива големина на екранот: дијагонала (инчи/cm) 31,5 / 80
Резолуција на панелот HD
Технологија за широка боја –
HDR (висок динамички опсег) Да
HDR формати HDR10: Netflix, USB 1080p, HDMI
1080 стр
HDR осветленост –
Индекс на изведба на слика* 300
Резолуција 1366×768
Криви / Заобленост –
10 битен панел –
Динамичен контраст Мега
Обработка на слики IPQ 2.0 Engine
Затемнување: Да
Ултра AR облога –
UHD зголемување на резолуцијата: Да
Управување со боја Калибрација 10P и 2P
Дигитално намалување на шумот: Да
Режим на филм: Да
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница