VIVAX Телевизор IMAGO A SERIES 58UHD10K - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIVAX Телевизор IMAGO A SERIES 58UHD10K

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја црна
Материјал пластика
Две ногарки
Bluetooth
CI+
Дигитален аудио излез (оптички) 1x
HDMI 3x
Интегриран Wi-Fi
Влез на компонента YPbPr
Композитен AV влез 1x
LAN влез
Аудио од компјутер 3,5 мм
Сателитска врска F (DVB-S2) 1x
SCART
Пресликување на екранот
Влез за слушалки 1x
USB 2x
VGA
Теренско RF поврзување (ATV/DVB) 1x
Дијагонала (инчи) 58″
Дијагонала (cm) 146 см
Резолуција (px) UHD 4K 3840×2160
Операционен систем Андроид 11
Дигитален аудио излез (SPDIF)
Технологија на прикажување МРАЗ
ТВ приемник DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Аудио моќност RMS (W) 8W+8W
Dolby Digital
HDR да, HDR10
Напојување 100-240 В
USB снимање
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница