TCL C735 QLED 4K GTV - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TCL C735 QLED 4K GTV

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 59,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Серии: C735
Модел:  75C735
Моќност: L30XH 220-240V
Тип на екран: QLED
Тип: QLED 4K Google TV
Оперативен систем: Amaty
Вграден  Google асистен: Да
Работи со Alexa
Аудио моќ: 30 W
Звучни канали: 2
Само Bluetooth аудио: Да
Резолуција: 4K UHD / 3840*2160
Refresh rate: 120 Hz
HDR: Да
HLG: Да
HDR 10+: Да
Микро затемнување: 2304 зони
Wi-Fi поврзување: Интегриран WiFi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G/5G
AV влез: AV влезен адаптер
RF влез: 1S—IEC
USB: USB2.0
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница