LG Телевизор 65UQ75006LF Smart 4K LED TV - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

LG Телевизор 65UQ75006LF Smart 4K LED TV

LG

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 50,480ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: да, WebOS smart платформа со Freeview Play, NOW TV, Netflix, Prime Video, Disney+ и многу други
HDR10 Pro, HLG, Filmmaker режим, 4K Upscaling, HEVC, AV1, VP9
Моќност на звучници: 20W, AI sound
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент (опционално), ThinQ AI
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми (опционално)
Hotel mode, 360 VR play
Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx2, USB, LAN, CI+, SPDIF (оптички дигитален аудио излез), RF влез
Боја: Црна
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница