Телевизор Vivax LED 43" S61T2S2SM - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Vivax LED 43″ S61T2S2SM

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 43″/ 109c m

Осветленост: 260

Максимална резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD)

Оперативен систем: ANDROID

Технологија: LED

Тип на тв: SMART

Тв тјунер: DVB-T2 / C / S2

Звук (W): 16

Димензии (ШхВхД): 97.2 x 60.9 x 20.6 cm

Далечински управувач

USB: 1

Интегриран WiFi CI +

Дигитален аудио оптички излез

Огледало на екранот

Гаранција 24 месеци

Бесплатна испорака