Телевизор Tesla 40S605BFS 40" FH Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Телевизор Tesla 40S605BFS 40″ FH Smart

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагоналa: 40” (101.6 cm)
Екран: LED
Резолуција: 1080p Full HD
Тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА