TESLA TV 65E635BUS, UHD ANDROID - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , , , ,

TESLA TV 65E635BUS, UHD ANDROID

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,000ден 38,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: UHD
Големина на екранот: 65″
Оперативен систем: Android 11
RAM меморија: 8 GB
Паметен оперативен систем: Google TV
Димензии: 1445x872x250 mm
Тежина: 16.7 kg
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА