Тостер Beko CGM5202R - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Тостер Beko CGM5202R

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2000 W

Двострани нелепливи плочи

Регулација на моќноста

Термоизолациски рачки

Индикатор за топлина

4 нивоа на загревање

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница