Тостер Vox KG161 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Тостер Vox KG161

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2000 W

Димензии на плочата: 24 x 24 cm

Термостат за подесување на температурата

Сад за вишокот на маснотии

Нелепливи плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење

Топлотно изолирана рачка, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница