Детски велосипед Trinx junior 1.0 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Trinx junior 1.0

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам XXS-11”
Големина на тркало 20”
Челична рамка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница