Maшки велосипед Trinx M-114 - КУПИ НА РАТИ
-20%
, , , , ,

Maшки велосипед Trinx M-114

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,290ден 19,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумска рамка
Големина на тркало 24“
Големина на рам  XS-13“
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Бренд

Продавница