Машки велосипед Trinx M-116 26“ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-116 26“

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам М-17“
Големина на тркало 26“
Алуминиумска рамка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Бренд

Продавница