Машки велосипед Trinx M-116 Pro 17"/19" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-116 Pro 17″/19″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,550ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумска рамка
Големина на тркало 29 “
Големина на рам M-17 “ L-19 ”
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница