Машки велосипед Trinx M-136 Pro - КУПИ НА РАТИ
-11%
, , , , ,

Машки велосипед Trinx M-136 Pro

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,200ден 22,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Рамка алуминиумска
Големина на тркало 29 ”
Големина на рам L 18 ”
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница