Детски велосипед Trinx smart 1.0 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Trinx smart 1.0

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Челична рамка

Големина на тркало 20″

Големина на рам XXS-11 “

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница