TRINX Велосипед M-100 ELITE - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TRINX Велосипед M-100 ELITE

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: TRINX M-100 Elite
Рамка: Цевки во специјална форма од легура од 27,5″*18″
Вилушка: Патување со челична суспензија
Trinx: 100 mm
Менувач: Ltvoo A3
Преден дералиер: Ltvoo FD-V5009
Заден менувач: Shimano RD-TZ50
Касет: Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
Синџир: Hi-Ten Steel
Кочница: Механички диск од легура
Комплет тркала: Двоен ѕид од легура Trinx
Гума: CST SPORT 27,5″*1,95″ 27TPI
Тркало со синџир: 24/34/42T*170L
HUB: Тринкс
Седло: TRINX Sport
Педалата: TRINX Sport
Рачка: Стан Тринкс
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница