TV HISENSE 75A6BG - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TV HISENSE 75A6BG

HISENSE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 66,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип: UHD Smart TV  75A6G
Дијагонален екран (inch): 75 на  190 cm
Максимална резолуција: 4K Ultra HD 3840×2160
Звук: DTS Virtual X
Кориснички интерфејс: VIDAA U5
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница