Телевизор LED Panasonic TX-43HX580E UHD 4K Smart - КУПИ НА РАТИ
-6%
, , , ,

Телевизор LED Panasonic TX-43HX580E UHD 4K Smart

Panasonic

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,070ден 29,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840 x 2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa
Видео: HDR10, HLG, Dolby Vision
Аудио: моќност на звучниците: 20W, Surround Sound
Smart функции: Multimedia player, Web Browser
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, CI+, компонентен и композитен влез
Дигитален аудио излез (оптички), LAN, PC влез, излез за слушалки
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница