Телевизор Vivax Led-32LE141T2S2 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Vivax Led-32LE141T2S2

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 32″ (82cm)
LED TV
USB
HDMI
Резолуција: 1366 x 768 pix
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница