Машки велосипед Viper rebel FS hidraulic - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Viper rebel FS hidraulic

VIPER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Рамка: XC-400
Големина: 26″
Гуми: Kenda 26″ x 1,95″
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд