Телевизор Vivax Led 75UHD123T2S2SM - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Vivax Led 75UHD123T2S2SM

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 50,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 75 ” / 190 cm
Оперативен систем: Андроид 9.0
RAM : 1.5 GB
Меморија: 8 GB CI+
Енергетска ефикасност: А
Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K) DVB-T2 H.265/264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4
Дополнителни функции: DR10, Wi-Fi, Smart TV Store, PlayStore, YouTube, Web browser, Screen Mirroring/Imirror & Eshare Display, Media Player, PVR, TimeShift, Timer 3 x HDMI, влез за слушалки, 2 x USB
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА