Воздушен компресор Iskra MDM100 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Воздушен компресор Iskra MDM100

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Реципрочен компресор
Моќност: 2200W • напон: 230V ~ 50hz
Брзина на мирување: 2850 вртежи во минута
Моќност на вшмукување (макс.): 410 l/min
Работен притисок (макс.): 8 бари
Големина на сад под притисок: 100 l
Димензии на садот под притисок: 400 × 700 mm
Димензии на пакувањето во mm (ДxШxВ): 930 x 420 x 775 • NT: 53,5 kg • БТ: 56 кg
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница