Xiaomi 11 Lite 5G NE - КУПИ НА РАТИ
-50%
, , , , ,

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,990ден 23,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

RAM меморија 8 GB + 128 GB
Задна камера 64 MP + 8 MP + 5 MP
Предна камера 20 MP
Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 778 GCPU:
Батерија 4250 mAh батерија (тип)
Мрежа и поврзување SIM 1 + хибрид (SIM или microSD) *
Поддржува 5G / 4G / 3G / 2G
Bluetooth 5.2.
Оперативен систем MIUI 12.5,  Android 11
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница