Acer Aspire 3

Од: 1,162 ден

Екран: 15.6″
Резолуција – 1920 x 1080
Процесор Intel i5-1035G1, 1 GHz
RAM -8 GB-DDR4 SDRAM
Меморија 256 GB
3X-USB
Тежина – 1.90 kg
Вградено – WIFI / Bluetooth
1 година гаранација
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци