PRITY Камин K22 – КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

PRITY Камин K22

PRITY

Моќ: 10 kW
Погоден за простории до 55 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 51 x 81 /cm
Тежина : 80 кг
Гориво : дрво, јаглен
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување суви и влажни дрва
Две врати
Горна плоча од леано железо
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
Со фурна

Доставата на овој продукт е бесплатна

15,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница