Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SFN - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SFN


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А+
Боја: Силвер
Замрзнувачки дел горе
Вкупна корисна запремина 216 l
Разладувачки дел: 171 l
Комора: 42 l
3 години гаранција
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X