АГ Мика промо - КУПИ НА РАТИ
, , ,

АГ Мика промо

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 260 x 185 cm
3-тросед: L 177 x W 100 x H 91 cm
2-двосед: L 185 x W 74 x H 91 cm
Височина на седиште: 48 cm
Длабочина на седиште:  50 / 77 cm
Димензија за спиење:  145 x 240 cm
Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање
Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
Ногарки: Дрвени, конусни
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА