ACER Лаптоп Aspire 1 A115-22-A8WH 3020E/4GB/128GB - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ACER Лаптоп Aspire 1 A115-22-A8WH 3020E/4GB/128GB

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,508ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лаптоп
Дисплеј:15.6″ (39.6cm)
Резолуција:(1920 x 1080) FHD
Процесор:AMD 3020E 1.20 GHz DualCore
Графика:AMD Radeon™ Graphics
Внатрешна меморија:4GB DDR4
Меморија:128 SSD
Оперативен систем:UEFI Shell
Wireless:IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Gigabit Ethernet
Микрофон
HDMI, USB, Network (RJ-45)
Батерија:2 cell Lithium Ion (Li-Ion) – 9h – 45 W
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница