Лаптоп Acer Aspire 3 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп Acer Aspire 3

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 15.6 ”
Резолуција – 1920 x 1080
Процесор Intel i5-1035G1, 1 GHz
RAM -8 GB-DDR4 SDRAM
Меморија 256 GB
3X-USB
Тежина – 1.90 kg
Вградено – WIFI / Bluetooth
ГАРАНЦИИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница