АГ ЛАРИН - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

АГ ЛАРИН

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 63,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 278 x 198 x 88 см
Опис: Елегантна и модерна гарнитура кој совршено ќе се вклопи во секој простор.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА