Часовник Amazfit GTR 42mm - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Часовник Amazfit GTR 42mm

Amazfit GTR

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина 42,6 х 42,6 х 9,2 mm
Одделение за отпорност на вода и прашинa 5 ATM
Екран 1.2″ AMOLED, Resolution 390×390, 326 ppi, Always-On Display
Батерија 195mAh LiPo
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА