Паметен часовник Amazfit GTR 47mm - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Паметен часовник Amazfit GTR 47mm

Amazfit GTR

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина 47.2 x 47.2 x 10.75 mm
Одделение за отпорност на вода и прашина 5 ATM
Екран 1.39″ AMOLED, Resolution 454×454, 326 ppi
Екран на допир
Батерија 410mAh LiPo
Поддржани уреди Android 5.0 and above, iOS 10.0 and above
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА