АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ И БРИЧЕЊЕ PHILIPS MG5720/15 9во1 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ И БРИЧЕЊЕ PHILIPS MG5720/15 9во1

Philips

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Технологија DualCut за прецизност
Самоостречки некорозивни титаниумски сечила
Максимална прецизност со 2x повеќе сечила
Прилагодлив чешел за брада од 3-7 mm
Додатоци 9 дизајнирани за практично стилизирање
Алатки за стилизирање
Метален тример
Детален метален тример
Тример за нос и уши
Прилагодлив чешел за брада од 3-7 mm
2 чешли од 1 mm и 2 mm
3 чешли за коса на 9 mm
на лицето и шишање на косата
Торбичка за складирање, Четка за чистење
Светлосен индикатор
Целосно полнење: 16 часа
Време на работа: 80 мин.
Тип на батерија: Ni-MH/Напон: 100-240 V
Водоотпорен
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница