Apple Watch Series 6 44mm Смарт часовник - КУПИ НА РАТИ
, ,

Apple Watch Series 6 44mm Смарт часовник

Apple
3 Продажби

  • Паметен Часовник
  • Димензија: 44 x 38 x 10.4 mm (1.73 x 1.50 x 0.41 in)
  • Резолуција: 448 x 368 pixels (~326 ppi density)
  • Големина: 1.78 inches, 10.0 cm2 (~60.0% screen-to-body ratio)
  • Меморија: 32GB 1GB RAM
  • Батерија: Li-Ion 303.8 mAh (1.17 Wh), non-removable
  • Бесплатна достава

32,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница