Клима TESLA 7.0 KW TT68EX81-2432IAW - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Клима TESLA 7.0 KW TT68EX81-2432IAW

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 57,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A++/A+
Максимален капацитет на ладење/греење: 7.800 W
Работна температура: -20 ℃ ДО 53 ℃
Препорачана површина: 70 м2
Фреон: R32
Филтри за прашина
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА