Батериски ножици за жива ограда Iskra N0E-11ET-3.6-B - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Батериски ножици за жива ограда Iskra N0E-11ET-3.6-B

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 3,6V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
Вртежи во празно: 1000 / min-1
Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
Додатоци за сечење ограда
Додатоци за трим
2 сечива
2 насоки на движење
Ергономска рачка
Сигурносен прекидач за закочување
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница