Клима Beko BHIN 120 Inverter - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клима Beko BHIN 120 Inverter

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа A++
Коефициент на ефикасност (EER) 61
Коефициент на перформанси (COP) 40
Капацитет на ладење(Btu/h) 12.000 Btu/h
Капацитет на греење (Btu/h) 12.000 Btu/h
Работен опсег -15°C do 48°C
Површина на греење/ладење: 50m2
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница