Камин PRITY FGW 18R - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин PRITY FGW 18R

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 78,130ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 23 kW
Погоден за простории до 130 m2
Литража на котел : 15 l
Гориво : дрво, јаглен.
Опремен со фурна
Опремен со ногарки
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница